57% українців, які добре ставляться до Росії, — це заслуга Медведчука

Зростання числа українців, які позитивно ставляться до Росії — це результат діяльності такого опозиційного політика як Віктор Медведчук. Про це пише в своїй статті на Lenta.ru політичний оглядач Максим Семенов.

«Соцопитування показують, що 57 відсотків українців добре ставляться до Росії, а 48 відсотків хотіли б бачити дві країни в дружніх відносинах, з відкритими кордонами, без візових і митних обмежень. І партія, готова повною мірою задовольнити цей запит, вже існує», — стверджує журналіст. «За припинення війни на Донбасі на підставі Мінських угод активно виступає «Опозиційна платформа — За життя», головою якої є один з найяскравіших проросійських політиків сучасної України Віктор Медведчук», — пояснює автор.

«З 2014 року рівень його впливу журналісти характеризували як «неформальний посол Росії на Україні». Крім того, Медведчук відомий дружніми відносинами з Володимиром Путіним — у 2004 році президент Росії і дружина нинішнього прем’єр-міністра Дмитра Медведєва Світлана хрестили дочку Медведчука в Казанському соборі Санкт-Петербурга», — нагадав оглядач.

Семенов наголошує, що Медведчук на практиці показав, як можна знизити комунальні тарифи для українців. «…Він разом з опозиційним кандидатом в президенти України Юрієм Бойко їздив в Москву на зустріч з російським прем’єр-міністром Дмитром Медведєвим і запропонував провести переговори про збереження транзиту газу і укладення прямого контракту на постачання палива Україні, що, за його словами, значно знизило б тарифи для споживачів», — пише він.

Як пише Семенов, 57% українців, які сказали соціологам, що добре або дуже добре ставляться до Росії і російського народу — це результат роботи Медведчука. «Власне, 57% українців, налаштовані проросійськи всупереч п’ятирічної антиросійській пропаганді, — це заслуга Медведчука, Юрія Бойка та інших опозиційних політиків, що підтримують нормалізацію відносин з сусідом», — пояснює політичний оглядач.

Журналіст прогнозує, що після того як «Опозиційна платформа — За життя» пройде до Верховної Ради, відсоток симпатиків до РФ зросте ще більше. «У разі … формування в Раді потужної фракції« Опозиційною платформи »цей відсоток буде ще більше», — прогнозує Максим Семенов.

Share