14 компаній подали заявки на участь у тендері «Укроборонпрому» на закупівлю аудитпослуг

Чотирнадцять компаній вирішили взяти участь у тендері «Укроборонпрому» на закупівлю послуг аудиту за 130 млн грн. Про це свідчать дані в системі публічних закупівель ProZorro, передають «Українські Новини».

Зокрема участь у торгах за лот №1 предметом закупівлі якого є надання послуг зі стратегічного, операційного, технологічного огляду і діагностики (дью ділідженс) діяльності «Укроборонпрому» і підприємств, удосконалення розробленої стратегії корпоративної та виробничої реструктуризації Концерну і підприємств, та супроводу практичного впровадження розроблених переможцем процедури закупівлі рекомендацій з очікуваною вартістю 78 млн гривень подали заявки компанії LLC Exiger (США), ISDI (Ізраїль), BARAN INTERNATIONAL (Великобританія), SP. Z O. O. The Boston Consulting Group (США), і The Potomac Foundation (США).

Для участі в торгах за лот №2, предметом закупівлі якого є надання послуг з юридичного огляду і діагностики (дью ділідженс) діяльності ГК «Укроборонпром» та підприємств і супроводу практичного впровадження розроблених переможцем процедури закупівлі рекомендацій у взаємозв’язку з впровадженням стратегії та реформуванням системи управління з очікуваною вартістю 19,5 млн гривень подали заявки компанииDLA Piper Ukraine (Київ), ТОВ «Дентонс Юроп» (Київ), ТОВ «Ернст енд Янг» (Київ), юридична фірма «Ілляшев та партнери» (Київ), і представництво «Бейкер і Макензі» (Київ).

Для участі в торгах за лот №3 предметом закупівлі якого є надання послуг з незалежного аудиту, у відповідності з міжнародними стандартами аудиту, консолідованої/зведеної фінансової звітності ДК «Укроборонпром» та підприємств за 2017 і 2018 роки, підготовленої у відповідності з національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку та надання рекомендацій щодо переходу на міжнародні стандарти фінансової звітності у взаємозв’язку з впровадженням стратегії та реформуванням системи управління з очікуваною вартістю 32,5 млн гривень подали заявки ТОВ «Эрст енд Янг Аудиторські послуги»(Київ), ТОВ «Бейкер Тіллі Україна» (Київ), Grant Thornton Advisory (Словенія) і ТОВ «Грант Торнтон Легіс» (Київ).

Нагадаємо, у січні-вересні «Укроборонпром» передав армії понад 3,5 тис. одиниць озброєння і військової техніки. У 2017 році «Укроборонпром» передав Збройним силам 3,673 тис. одиниць військової техніки і озброєння, забезпечивши виконання державного оборонного замовлення на 100%. «Укроборонпром» був створений в грудні 2010 року, до його складу входить 134 підприємства військово-промислового комплексу.

Share