Через акції протесту «жовтих жилетів» Ейфелеву вежу закриють

Через акції протесту «жовтих жилетів» Ейфелеву вежу закриють у суботу. Про це повідомляють французькі ЗМІ з посиланням на керуючу організацію, пише «Інтерфакс-Україна».

В організації, яка опікується Ейфелевою вежею, відзначили, що за таких умов відвідувачам пам’ятки неможливо гарантувати «адекватні умови в сфері безпеки». Власники багатьох магазинів і ресторанів у Парижі також мають намір закрити їх на суботу в зв’язку з акціями протесту.

Раніше один з представників «жовтих жилетів» Ерік Друе заявляв, що мета протестної акції в суботу — дійти до Єлисейського палацу. В адміністрації французького президента Еммануеля Макрона не приховують стурбованості у зв’язку з тим, що демонстранти можуть вдатися до сили і спробувати влаштувати державний переворот.

Так, за даними французької газети Le Figaro, спецслужби попередили адміністрацію глави держави про «заклики демонстрантів убивати і взятися за зброю, щоб нанести удар по парламентаріях, уряду, виконавчій владі і правоохоронцях».

«Жовті жилети» протестують вже кілька тижнів проти рішення влади підвищити ціни на бензин. Однак багато спостерігачів відзначають, що масштабні демонстрації у Франції — показник невдоволення населення роботою уряду в цілому. Партії, які знаходяться в опозиції, активно критикують реакцію уряду на акції «жовтих жилетів».

Share