Хакерів з України підозрюють у створенні онлайн-платформи з продажу персональних даних

Чотирьох хакерів з України підозрюють у створенні онлайн-платформи з продажу персональних даних у DarkNet з річним оборотом в 22 млн доларів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Національної поліції, передають «Українські Новини».

«В рамках міжнародного співробітництва ліквідований один з потужних віртуальних каналів поширення викраденої хакерами персональної інформації. За рік такої діяльності хакери отримували прибуток більш ніж 22 млн доларів. Встановлено четверо українців, які були активними учасниками злочинної групи. В тому числі і організатор», — написано в повідомленні.

До документування цієї злочинної групи були задіяні правоохоронці Домініканської Республіки, Індонезії, Іспанії, Франції та України. Хакери протягом 5 років безперешкодно отримували доступ до облікових записів PayPall, Amazon, eBay, WellsFargo, Suntrust Bank of America. Жертвами угруповання були громадяни України, Канади, Великобританії, Іспанії, Франції. Для отримання доступу до рахунків і облікових записів вони використовували спеціально створене шкідливе програмне забезпечення.

Серед інформації, яка поширювалася, були логіни, паролі, персональні дані користувачів, їхні телефони, реквізити банківських карт та інша необхідна для авторизації інформація. Одержавши перелік облікових записів, хакери використовували спеціалізовані скрипти для визначення кількості облікових записів соціальної мережі, які дають доступ до банківських аккаунтів жертв і веб-сайтів електронної комерції.

Share