У «Опозиційній платформі — За життя» назвали спроби генпрокурора звинуватити Бойко і Медведчука в незаконному перетині кордону «маразмом останньої стадії»

До політичного переслідування кандидата в президенти України Юрія Бойка і голови Політради «Опозиційної платформи — За життя» Віктора Медведчука підключилися міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і генеральний прокурор України Юрій Луценко. Це переслідування є помстою за позицію Юрія Бойка і Віктора Медведчука, які відстоюють інтереси українців, які страждають від тарифного геноциду і стали заручниками антинародної політики, яку проводить корумпована українська влада, що діє за вказівкою Вашингтона і МВФ. Про це йдеться в заяві партії «Опозиційна платформа — За життя».

«Наголошуємо, що стратегічною метою переговорів в Москві був захист економічних інтересів України та українських громадян, що повністю відповідає статті 17 Конституції України, яка говорить:« Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього українського народу», — заявили в політсилі.

Розігране на засіданні Кабміну подання не можна охарактеризувати інакше як цинічну маніпуляцію, а слова генерального прокурора, який не має юридичної освіти, є безвідповідальною заявою політикана, а не посадової особи, вважають в «Опозиційній платформі — За життя». «Про який незаконний перетин кордону може йти мова, якщо всі необхідні митні та прикордонні процедури були дотримані як при вильоті з України, так і при поверненні? З таким підходом генеральний прокурор може починати кримінальне переслідування проти кожного українця, який сідає в поїзд в Києві і виходить в Москві. Таких за останні роки — мільйони», — йдеться в заяві.

У партії також повідомили прем’єр-міністра України Гройсмана, міністра внутрішніх справ Авакова «і генерального прокурора без юридичної освіти Луценко, а також режисера-постановника цієї передвиборної вистави, що ще 22.11.2016 Державіаслужба України дала відповідь з приводу прямих перельотів в Російську Федерацію Віктора Медведчука , в якому говориться: «Звертаємо вашу увагу, що повітряне судно з бортовим номером P-4 GEM має не російську реєстрацію — код вказує на реєстрацію Аруби (Нідерланди)».

«Обмежень щодо виконання польотів іноземними повітряними судами не Російська реєстрації з території України немає, за умови виконання процедур, описаних в Правилах надання експлуатантам дозволів на виліт з аеропортів України та приліт до аеропортів України». Впевнені, що маячні спроби генпрокурора повернути закон як дишло з тим, щоб звинуватити Юрія Бойка і Віктора Медведчука, потерплять нищівного фіаско. Спроба нинішньої псевдоєвропейської владі вибудувати нову «залізну завісу», щоб зберегти себе при владі, приречена на провал», — резюмували в «Опозиційній платформі — За життя ».

Share