У Києві на конкурс виставлено 4 частоти FM-діапазону

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила виставити на конкурс київські частоти. Це сталося після вивчення наявності різних форматів мовлення на ринку. На конкурс виставлені FM-діапазони 88,4 МГц, 97,2 МГц, 97,6 МГц та 104,6 МГц із різними програмними концепціями мовлення і затвердженими конкурсними умовами, пише «Інтерфакс-Україна».

«На українському ринку не представлені такі формати, як фолк, джаз, блюз. Створення форматних радіостанцій сприятиме розвитку різних сегментів музичної індустрії», — наведено на сайті Нацради коментар її члена Сергія Костинського в четвер.

За даними регулятора, із 15 загальнонаціональних мовників 11 працюють у форматі музично-розважальному або розважально-музичному. З них дев’ять — це популярна сучасна музика і ще два — шансон, електронна і танцювальна музика. Також у загальнонаціональному радіоефірі мовлять дві інформаційні радіостанції.

Як зазначено в повідомленні регулятора, умовами всіх чотирьох конкурсів заборонено ретрансляцію програм і використання початкових даних інших мовників. Мовлення на частоті 88,4 МГц має містити не менше як 60% соціально важливих передач (інформаційних і соціально-політичних) і здійснюватися щонайменше на 80% українською мовою.

Share