«Укрзалізниця» за добу реалізувала рекордну кількість квитків

«Укрзалізниця» реалізувала рекордну кількість квитків. Мова йде про кількість 347 тис. Про це повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

Зазначається, що понад 60% квитків (221 тисячу) пасажири придбали через інтернет. У зв’язку із великою кількістю охочих купити квитки, тривалість роботи 31 квиткової каси на залізничному вокзалі станції Київ-Пасажирський 5 грудня було продовжено до кінця доби.

В УЗ повідомляють, що цього дня у касах вокзалу Києва пасажири придбали близько 15 тисяч квитків на поїзди, тоді як напередодні ця цифра сягала близько 10 тисяч. У компанії зазначають, що наразі залізничні квиткові каси та онлайн-система продажу квитків працюють в умовах високого навантаження. Надалі «Укрзалізниця» визначатиме тривалість роботи залізничних кас залежно від попиту на квитки з боку пасажирів.

До речі, вже відкрито продаж квитків на поїзди, що відправляються після 20 грудня. Після реалізації усіх квитків на цілорічні поїзди розпочнеться продаж проїзних документів на додаткові. Очікується, що цього року на період новорічних та різдвяних свят буде призначено не менше 30 додаткових поїздів(загалом це понад 20 тисяч додаткових місць). У цей період УЗ планує збільшити обсяг пасажирських перевезень на 7% порівняно з минулим роком.

Share