Сьогодні командування Об’єднаних сил ввело безстроковий режим тиші по всій лінії бойового зіткнення

Сьогодні 00.00 годин командування Об’єднаних сил ввело безстроковий режим тиші по всій лінії бойового зіткнення. Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-центр штабу ООС.

“З метою безпечного проведення Новорічних та Різдвяних свят в окремих районах Донецької та Луганської областей України відповідно до домовленостей, досягнутих Тристоронньою контактною групою, з 00.00 годин (Київський час) 29 грудня 2018 року Командуванням Об’єднаних сил вводиться безстроковий режим „тиша“ на всій лінії бойового зіткнення з російськими окупаційними військами”, — йдеться в повідомленні.

Разом з тим, Командування Об’єднаних сил залишає за собою право “застосовувати чергові вогневі засоби у разі загрози життю та здоров’ю військовослужбовців та мирного населення, відбиття нападу противника на позиції українських військових, захисту об’єктів військової та цивільної інфраструктури, які знаходяться під охороною та обороною Об’єднаних сил з метою недопущення втрат серед особового складу, попередження терористичних актів, спроб насильницького заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою”, — повідомляють в прес-службі штабу ООС.

Share