Сьогодні вступило в силу рішення Ради ЄС щодо продовження економічних санкцій ЄС проти РФ

Сьогодні вступило в силу рішення Ради ЄС щодо продовження економічних санкцій ЄС проти РФ на півроку, до 31 липня 2019 року. У п’ятницю рішення Євросоюзу про продовження санкцій опублікували в Офіційному журналі ЄС, пишуть «Українські Новини».

Таким чином, рішення вступило в силу на наступний день після публікації. Раніше повідомлялось, що Сполучені Штати ввели санкції проти 18 росіян, серед яких агенти ГРУ Олександр Мишкін і Анатолій Чепіга, підозрювані в отруєнні колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля.

Литва запровадила санкції проти 20 осіб, причетних до захоплення українських моряків у Керченській протоці. Раніше ЄС вирішив продовжити санкції проти РФ через невиконання «мінських домовленостей».

Європейський парламент прийняв резолюцію, в якій засудив будівництво російського проекту магістрального газопроводу в обхід України «Північний потік-2» і виступив за його скасування, а також закликав Європейський Союз ввести додаткові санкції проти Росії у випадку, якщо вона не звільнить захоплених українських моряків.

Share