Стало відомо, які ліки підлягають поверненню до аптек з січня 2019 року

З Нового року до аптек можна буде повертати лише лікарські засоби та медичні вироби неналежної якості. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я, пише «112-Україна».

Зазначається, що для цього необхідно буде пред’явити розрахунковий документ на їхнє придбання. «У такому випадку споживач має право просити повернути сплачені за ліки гроші або замінити препарат на аналогічний», — йдеться в повідомленні.

В Міністерстві пояснили, що підтвердженням факту неналежної якості придбаних ліків та медичних виробів можуть бути висновок щодо якості лікарських засобів, виданий підпорядкованою лабораторією територіального органу Держлікслужби та/або уповноваженою лабораторією, а також розпорядження Держлікслужби щодо заборони обігу лікарського засобу.

Щоби убезпечити себе і не придбати неякісні ліки, у МОЗ радять перевіряти сайт Держлікслужби, щоб переконатися, що препарати, які ви маєте намір придбати, не заборонені. Також у Міністерстві нагадують, що на вимогу покупця аптеки мають надати документи, які підтверджують належну якість продукції, зокрема сертифікат якості виробника.

Share