Стало відомо, хто ввійшов до складу журі Нацвідбору на конкурс Євробачення-2019

До складу журі Національного відбору учасників пісенного конкурсу Євробачення-2019 увійшли артист Андрій Данилко (Вєрка Сердючка), продюсер Євген Філатов і співачка Джамала. Про це повідомляє телеканал «UA: ПЕРШИЙ», який буде транслювати нацвідбір, пише «112-Україна».

Відзначимо, що в минулому році склад журі нацвідбору був таким же. «Кожен із наших суддів – професіонал, кожен сильний у своєму напрямку. Вони відмінно доповнюють один одного. Їх оцінки та відмінність поглядів на кращу пісню створюють поле для палких дискусій. Хто знає, можливо в цьому році нас чекає щось нове, і наші члени журі виявлять одностайність у виборі переможця», — зазначила керівник національного відбору на Євробачення Наталя Франчук.

Переможців Всеукраїнського попереднього відбору оголосять не пізніше 20 січня. Два півфінали нацвідбору відбудуться 9 і 16 лютого. А фінал — 23 лютого.

Нагадаємо, Євробачення-2019 пройде в одному з найбільших міст Ізраїлю Тель-Авіві. Два півфінали конкурсу відбудуться 14 і 16 травня, а фінал проведуть 18 травня 2019 року. У конкурсі візьмуть участь музиканти з 42-х країн.

Share