Стало відомо, коли почне курсувати поїзд Львів – Люблін

Стало відомо, коли почне курсувати поїзд з України в Польщу сполученням Львів-Люблін. Це станеться вже влітку 2019 року. Про це сказав міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик, інформує «РБК-Україна» з посиланням на ЦТС.

За словами Адамчика, польська та українська сторони вже ведуть переговори з цього питання. Новий маршрут планується налагодити вже в 2019 році при оптимістичному сценарії запуск поїзда може відбутися вже у червні.

Для реалізації проекту сторони розглядають три варіанти маршруту. Зокрема, перший з них передбачає пересадку пасажирів з вагонів українського поїзда в польський поїзд. У другому варіанті можуть бути використані вагони з автоматичною зміною ширини колії. Для третього варіанту необхідно побудувати нові залізничні шляхи.

«На нашу думку, перший варіант найбільш вірогідний. І думаю, що цей потяг може бути вже в розкладі з червня 2019 року або пізніше всього — взимку», — зазначив Адамчик. Міністр інфраструктури україни Володимир Омелян зазначив, що зараз обговорюється розширення географії залізничних пасажирських перевезень між Україною і Польщею.

Share