Спроба Ахметова відключити електроенергію для Донбасу — це хрест на виборах Вілкула, — Дудкін

Рішення олігарха Ріната Ахметова за борги відключити електроенергію і позбавити води більше 3 мільйонів жителів Донбасу — це хрест на кампанії його кандидата Олександра Вілкула. До такого висновку прийшов військовий історик і блогер Юрій Дудкін, написавши про це у своєму Facebook.

«Як то кажуть, ось він мирний план Вілкула в дії. Кандидат Ріната Ахметова на публіку розповідає про мир, а на ділі співробітники олігарха готові живцем поховати донеччан за його бізнес-інтереси. Як совісті вистачає так брехати людям в очі?!» — обурюється він.

Дудкін вважає, що рішення Ахметова приєднатися до енергетичної блокади Донбасу наочно показує, що всі гасла Вілкула про мир для Донбасу — це брехня. «Довго спостерігав за цією абсолютно брехливою пропагандою і саморекламою, коли Вілкул, який обслуговує інтереси бізнес-партнера Порошенко, намагався грати роль «кандидата від Південного Сходу» і «голуба миру». І ось, нарешті, ми побачили справжнє обличчя і самого кандидата, і його патрона (якщо можна так назвати цю частину тіла). По телевізору і на публіку ці наймити олігархії тараторять про «мир», а на ділі Вілкул і Ко за інтереси Ахметова готові приректи більше 3 мільйонів простих українців на смерть. А то, що люди не можуть заплатити за воду через війну, до розпалювання якої, до речі, доклав руку сам Ахметов, олігархію і її агентів не хвилює. Просто тварі…»- не соромиться у висловлюваннях блогер.

Юрій Дудкін впевнений, що спроба Ахметова відключити Донбас від електроенергії і води остаточно підтвердила, що олігарх і його кандидат Вілкул діють заодно з української «партією війни». «Загалом, спроба відключити воду 3 мільйонам жителів непідконтрольного Донбасу — це хрест на передвиборній кампанії Вілкула. Які ще докази потрібні, щоб зрозуміти, що всі ці Вілкул, Мураєва і «партія війни» — це одна шайка?! » — задає риторичне питання військовий історик і блогер.

Як повідомляють українські ЗМІ, з 1 квітня 3,3 мільйона жителів Донбасу залишаться без водопостачання. Постачальники електроенергії в особі державної «Укрінтеренерго» і належить Рінату Ахметову «ДТЕК ПЕМ — Енерговугілля» повідомили Регіональне управління по експлуатації каналу Сіверський Донець-Донбас, регіональні виробничі управління Слов’янське, Покровське, Маріупольське і Часовоярске про те, що за борги з 1 квітня відключають підприємства від електроенергії.

«Таким чином, під загрозу відключення потрапили фільтрувальні та насосні станції каналу Сіверський Донець-Донбас — єдиного джерела водопостачання Донецького регіону. Без води можуть залишитись 3 мільйона 265 тисяч осіб», — повідомляє «Кореспондент». Зокрема, без води ризикують залишитися як непідконтрольні території, так і українські міста Часів Яр, Покровск, Слов’янськ і Маріуполь, розташовані на Донбасі.

Share