Скубченко: Сьогодні тільки Медведчук пропонує конкретні кроки, як відновити Донбас

Політиком №1 для Донбасу і Південного Сходу в цілому може стати тільки той, хто запропонує конкретні кроки з відновлення регіону після закінчення бойових дій, написав в Facebook громадський діяч, голова Житлового союзу України Олександр Скубченко.

«На 2019 рік державним бюджетом на всі заходи з підтримки територій, які постраждали від військового конфлікту на сході України, виділено аж 34 мільйони гривень. Для порівняння: на підтримку кіно — 1 мільярд гривень, в 30 разів більше, а на оновлення автопарку адміністрації президента — 250 мільйонів, майже 8 разів більше », — обурюється громадський діяч.

Скубченко звертає увагу на плутанину в роботі державних органів, які володіють різними цифрами про ситуацію на Донбасі.

«Уже 5 років, як йде війна на Донбасі. Але на сьогодні немає навіть єдиного реєстру руйнувань, як немає і реальної оцінки цих руйнувань. Єдиного координуючого центру в країні теж немає: я порівняв — Донецька, Луганська адміністрації і Кабмін навіть цифрами володіють різними! А вже у мене цих цифр, повірте, за 5 років накопичилося багато», — стверджує глава Житлового союзу України.

Олександр Скубченко підкреслює, що на сьогоднішній день тільки опозиційний політик Віктор Медведчук не тільки пропонує план по відновленню миру, а й пропонує конкретні кроки, як відновити зруйновану промисловість і інфраструктуру Донбасу.

«Сьогодні тільки Медведчук, нехай він і не кандидат в президенти, не тільки пропонує, як «повернути Донбас в Україну, і Україну на Донбас» мирним шляхом, але і пояснює, які конкретні кроки потрібно зробити і для мирного врегулювання, і для відновлення регіону» , — підкреслив громадський активіст.
На думку Скубченко, вже сьогодні потрібно обговорювати, як відновити Донбас, і пропонувати конкретні кроки на цьому шляху.

«Адже світ — хоч і дуже важливий, але тільки перший крок на початку великого шляху реінтеграції та відновлення Донбасу. І вже сьогодні треба піднімати питання повоєнного облаштування і давати відповіді, як відновлювати Донбас і вирішувати житлові проблеми переселенців », — пояснив громадський діяч.
Олександр Скубченко впевнений, що політиком №1 для Донбасу і Південного Сходу в цілому може стати тільки той, хто запропонує конкретні кроки з відновлення регіону після закінчення бойових дій.
«І той, хто ці відповіді сформулює вже сьогодні, має і всі шанси стати політиком номер один від Донбасу і Південного Сходу в цілому», — приходить до висновку глава Житлового союзу України Олександр Скубченко.

Share