Розкольники Мураєв і Вілкул спрацювали і проти Бойко, і проти явки Південного Сходу в цілому, — Фомін

У кандидата від Південного Сходу був реальний шанс пройти до другого туру, але розкольники в особі Вілкула та Мураєва «зробили свою чорну справу», пише в Facebook політичний оглядач Олександр Фомін.

«Як я і прогнозував, у нас був реальний шанс, щоб кандидат від Південного Сходу пройшов до другого туру. Але розкольники зробили свою чорну справу», — написав він. Фомін пояснює, що такі політики як Олександр Вілкул та Євген Мураєв свідомо працювали на розкол виборців Південного Сходу.

«По-перше, самопроголошені кандидати на зразок Вілкула або Мураєва за свої «тридцять срібників» відірвали мізерні відсотки, які не дали Бойко пройти до другого туру», — пояснює журналіст. Олександр Фомін наголошує, що Вілкул і Мураєв працювали проти високої явки опозиційних виборців.

«По-друге, і це найголовніше, розкольники спрацювали проти явки в цілому. Мураєв взагалі почав свою кампанію з публічного доносу на Медведчука, а потім «злився» під Ахметова, хоча все вибори обіцяв боротися проти олігархів. А штаб Вілкула всю кампанію працював не проти Порошенка, а проти Бойко, створюючи враження, ніби опозиція пересварилася між собою. Звідси така слабка явка опозиційного виборця», — пояснює політичний оглядач.
Фомін звертає увагу, що навіть телеканал «Україна», що належить Ринату Ахметову, не став показувати брифінг Олександра Вілкула. «По-перше, коли Юрій Бойко коментував результати екзит-полу, навколо нього були його соратники. А Олександр Вілкул виступав зовсім один. По-друге, зверніть увагу, що навіть ахметівська ТРК «Україна» не стала показувати брифінг Вілкула», — підкреслив журналіст.

Олександр Фомін прогнозує, що навіть соратники Олександра Вілкула пред’являть йому претензії за низький результат на виборах і заявлять, що він не гідний очолити партію Ахметова на виборах до Верховної Ради. «Тому що тепер самі соратники Вілкула пред’являть йому за провальний результат. І будуть дорікати його мізерними відсотками в першому турі і кричати, що Вілкул недостойний очолювати передвиборчий список партії Ахметова на виборах до Верховної Ради», — прогнозує журналіст.

Share