Рабінович: Росія може говорити про мир в Україні тільки з Медведчуком

Для встановлення миру в Україні і старту економічного розвитку країни, до влади повинна прийти здатна команда на чолі з представниками нинішньої об’єднаної опозиції. Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат, представник «Опозиційної платформи — За життя» Вадим Рабінович.

«І Юрій Бойко, і Вадим Рабінович — неідеальні президенти для нашої країни. Але сьогодні потрібні люди, які інакше, ніж влада, бачать механізми економічні. Які інакше дивляться на розвиток миру», — заявив лідер політик.

Рабінович нагадав, що наступний президент країни в першу чергу повинен зупинити війну. Без цього, на думку Рабіновича, не можна зупинити колапс в економіці, не кажучи вже про розвиток країни. «Хто це може сьогодні зробити? Це може зробити член нашої команди — людина, яка в нашій партії відповідає за даний напрямок: Віктор Медведчук», — зазначив парламентарій.

Ця людина, продовжив Рабінович, готова працювати на встановлення миру в Україні. Тільки потрібно для цього дати йому необхідні повноваження. «Дайте йому спробувати. Дайте йому повноваження. Якщо ви боїтеся, що він занадто проросійський, то для цього у нас є цілий ряд політиків, які явно не проросійські. Ми ними посилимо його, але дайте спробувати. Дайте запропонувати суспільству вирішення питання. Найголовніше, що з ним може і хоче розмовляти Росія», — резюмував Вадим Рабінович.

Share