Рабінович про висунення Зеленського: Це пожвавить ситуацію, але мене засмучує, що політика завадить йому робити «95-й квартал»

Рішення висуватися кандидатом в президенти Володимира Зеленського не є несподіванкою, і це може оживити ситуацію, але говорити так відразу, що він стане фіналістом президентської гонки, поки рано. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат України ( «Опозиційна платформа — За життя») Вадим Рабінович.

«Зеленський просто красиво підібрав час для своєї заяви, але хіба у когось було сумнів, що він піде в президенти, що він буде працювати і з партією! Це було відомо абсолютно всім. І я не розумію, чому це викликало такий ажіотаж. Зеленський, як і будь-яка інша людина, має право висуватися кандидатом в президенти, чому ні? Чим більше висунеться, тим цікавіше. Кожен може… Уявляєте, 40 мільйонів кандидатів в президенти!» — заявив політик.

«Соціологія — дуже хороша річ, але треба розуміти, живучи і працюючи в Україні, що є ще маса тонкощів. Треба захистити свої голоси, треба давати людям якусь програму… Подивимося, як це буде, але говорити, що він буде фіналістом гонки, я б поки не поспішав», — підкреслив лідер партії «За життя».

«У Зеленського є хороша команда, він веселий хлопець, симпатяга, у нього цікава телепередача. І мене засмучує тільки одне: він піде в політику — і, напевно, програми «95-й квартал» вже не буде, ось це мене засмучує!» — іронічно зауважив Рабинович.

«Я все ж сподіваюся на те, що на найближчих виборах ми продемонструє прагматичне, жорстке рішення повернутися до миру, до становлення економіки — і спробуємо врятувати в країні те, що ще можна… Якщо ж ми виберемо інший шлях, що ж, давайте танцювати разом !» — резюмував Вадим Рабинович.

Share