«Пренса-Латина»: Медведєв і Міллер говорили з Медведчуком про перспективи енергетичної співпраці між Москвою і Києвом

Кубинське державне агентство «Пренса-Латина» написало про переговори, які пройшли між прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і кандидатом на пост президента України Юрієм Бойком і головою Політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктором Медведчуком.

«Київ розкритикував зустріч, що відбулася сьогодні в цій столиці між прем’єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим і главою компанії «Газпром» Олександром Міллером з кандидатом в президенти України Юрієм Бойком, — пише видання. — Медведєв і Міллер також поговорили з українським політиком Віктором Медведчуком про перспективи енергетичної співпраці між Москвою і Києвом».

Як пише «Пренса-Латина», Медведчук вважає, що в Україні повинні прийти до влади нові політики, це співпало з передвиборчою кампанією, в якій брало участь понад 40 кандидатів, в основному виступили проти дружніх відносин з Росією.

«Бойко — один з небагатьох кандидатів, який захищає зближення з Москвою, в той час як нинішній президент України, Петро Порошенко, повторює обіцянки і заяви ультранаціоналістів, включаючи повернення Криму і Донбасу, за всяку ціну», — зазначає видання.

Share