Польський сайт Kresy24: Медведчук упевнений, що нові критерії відбору на Євробачення — найяскравіший вияв ідеології «хижацького націоналізму» в Україні

Український відбір на Євробачення завершився політичним скандалом. Опозиційний політик Віктор Медведчук, прихильник співпраці України з Росією і колишній глава АП президента Кучми, вважає, що коли учасники пісенних конкурсів вибираються за політичними критеріями, — це дискримінація. Про це написав польський сайт Kresy24, коментуючи результати нацвідбору на пісенний конкурс Євробачення-2019.

«Якби сценарій українського відбору на Євробачення-2019 писали Франц Кафка і Джордж Оруелл, то і вони б не змогли створити більш абсурдну, живу і обурливу до глибини душі історію про тоталітарну одностайність київської влади. Злочинної влади, яка використовує найбрудніші методи (підтасування, адміністративний ресурс, цькування інакомислячих), щоб розправитися зі своїм противником. І система, яку створила ця влада і її дармоїди — від віце-прем’єра Кириленка до шісток влади: недовідставленного керівника НДТУ Зураба Аласанії, суддів і журналістів, що розпалюють ненависть», — заявив Віктор Медведчук, коментуючи скандал за участю співачки Maruv.

Політик упевнений, що нові критерії відбору на Євробачення — найяскравіший вияв ідеології «хижацького націоналізму» в Україні в найпримітивнішій, найущербнішій його формі. «Коли учасників вокального конкурсу вибирають, керуючись не думкою мільйонів українців, а політичною доцільністю, — це вже навіть не цензура, а справжнісінька дискримінація», — упевнений глава Політради партії «Опозиційна платформа — За життя».

Польські журналісти відзначили, що глава Політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук давно цікавиться справами культури і поп-культури. Крім того, опозиційний політик — неоднозначна особистість, сірий кардинал української політики, «який, тим не менш має великий вплив в ЗМІ і в суспільстві», зазначив Kresy24.pl.

Раніше Kresy24 писали про те, що влада переслідує В.Медведчука з політичних мотивів і навіть порушила проти нього кримінальну справу за його висловлювання на з’їзді «Опозиційної платформи — За життя» про необхідність якнайшвидшого виконання Мінських угод і встановлення миру в Україні.

Share