«Опозиційна платформа — За життя» вимагає від Ю.Тимошенко спростувати звинувачення на адресу Медведчука і загрожує судовим позовом

Абсурдні звинувачення, які пролунали з вуст кандидата в президенти Юлії Тимошенко на адресу голови Політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука, — це спроба дискредитувати відомого громадсько-політичного діяча і нашу партію. Про це йдеться в офіційній заяві, розміщеній на сайті політсили.

Висловлювання Тимошенко в інтерв’ю Соні Кошкіній про нібито причетність В.Медведчука до монопольним поставкам нафтопродуктів і зрідженого газу з РФ, «для яких СБУ розчистила конкурентне середовище, закопала всіх конкурентів» — свідчення того, що кандидат в президенти намагається відвоювати голосу ура-патріотичного виборця, вважають в «Опозиційный платформі — За життя».

«Твердження, що Медведчук має якесь відношення до постачань дизельного палива і скрапленого газу в Україну, є цинічною брехнею. Пані Тимошенко вірна собі: коли заходить мова про голосах і дивіденди, вона, як політик з колосальним досвідом маніпуляцій і спекуляцій, не гребує опускатися до відвертої брехні », — йдеться в заяві.

У політсилі порадили Тимошенко перед тим як повторювати «затерті до дірок казки соросівського «баяніста» Лещенко» вивчити економічний і юридичний аспекти питання.

«Позамежний рівень непрофесіоналізму і некомпетентності пана Лещенка — результат суттєвих прогалин в його утворенні. Однак для Тимошенко, яка була віце-прем’єр-міністром України з питань ПЕК і двічі очолювала Кабмін, подібна непоінформованість у питаннях енергетики, монополізму та економіки, яку можна пояснити у випадку з недодепутатом Лещенко, не має виправдань », — відзначили в «Опозиційный платформі — За життя».

Те, що озвучена Тимошенко інформація щодо бізнесу по «монопольній поставці скрапленого газу в Україну» є брехнею, в партії вважають очевидним.

«Кандидат в президенти, яка виступає з такою гучними заявами, не має ні найменшого уявлення про структуру ринку нафтопродуктів в Україні. Так, Тимошенко називає монополістом у постачанні скрапленого газу в Україну Російську Федерацію, проте, за офіційними даними, в січні — грудні 2018 року на Білорусь довелося 32% імпорту в Україну, на РФ — 28%, на Казахстан — 23%. Ці цифри повністю суперечать заяві Тимошенко і спростовують монополію Росії в даному питанні », — звернули увагу в політсилі.

Що стосується юридичного аспекту подібних заяв, то 25 травня 2018 року Печерський районний суд м.Києва задовольнив позов Віктора Медведчука до ТОВ «Телеканал  «Прямий» » і Володимиру Ар’єву про захист честі, гідності та ділової репутації, нагадали в партії.

«Зокрема, суд визнав недостовірною таке звинувачення на адресу Віктора Медведчука, а саме:« І певні сегменти міждержавної торгівлі між Росією і Україною, саме в паливно-енергетичному секторі, так чи інакше контролює Медведчук. В першу чергу це поставка дизельного палива по нафтопроводу, яка контролюється близькими до Медведчука людьми, і вже актуальна тема … скраплений газ », — підкреслили в «Опозиційній платформі — За життя».

Крім того, 16 серпня 2018 року Апеляційний суд м.Києва, розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу № 758/16245/17 за позовом Нісана Моїсеєва про захист честі, гідності, ділової репутації, своїм рішенням визнав недостовірною інформацію, поширену Сергієм Лещенком в статті на сайті «Українська правда» під назвою «Автогаз національної ганьби. Схема Медведчук — Порошенко ». Це стосується і заяви Сергія Лещенка про те, що «СБУ … при монополізації ринку Медведчуком, цієї монополізації всіляко сприяла», відзначили в політсилі.

«Опозиційна платформа — За життя» офіційно заявляє: кандидат в президенти Юлія Тимошенко повинна спростувати неправдиву інформацію про голову Політради партії Віктора Медведчука, оскільки вона не відповідає дійсності, що підтверджено двома вступили в законну силу рішень судів. В іншому випадку ми залишаємо за собою право звернутися до суду з позовом про захист честі, гідності і ділової репутації », — попередили в політсилі.

Share