Обрано ведучого для церемонії вручення нагород премії «Оскар»

Оприлюднено ім’я ведучого 91-й церемонії вручення нагород премії «Оскар». Про це пише «112-Україна» з посиланням на сторінку в Instagram кіноакадемії, де розміщено фото комедійного актора Кевіна Харта.

«Зустрічайте нашого нового ведучого», — йдеться в заяві. Актор відомий своїми ролями у фільмах «Смерть на похоронах», «Джуманджі: Поклик джунглів», «Американська сімейка».

До Кевіна Харта ведучим церемонії вручення «Оскар» два роки поспіль був американський комік Джиммі Кіммел. Додамо, що найкращим ведучим «Оскара» називають Х’ю Джекмана, який вів церемонію в 2009 році і став чи не єдиним актором некомедійного амплуа, запрошеним вести цей захід. Комік Біллі Крістал виступав в ролі ведучого церемонії дев’ять разів, а рекордсменом за кількістю проведених церемоній є комедійний актор Боб Хоуп. Вісімнадцять років — з 1939 по 1977 роки — він був беззмінним ведучим шоу.

Церемонія нагородження відбудеться 24 лютого наступного року в Лос-Анджелесі. Раніше були названі претенденти на «Оскар» за «Кращі візуальні ефекти».

Share