Німецькі ЗМІ: Політику партії «Опозиційна платформа — За життя» визначає глава її Політради Медведчук

Партія «Опозиційна платформа — За життя» з рейтингом близько 5,5-7% має хороші шанси на парламентських виборах восени-2019 року, але її політику визначає не засновник Юрій Бойко, а глава Політради «Опозиційної платформи — За життя» Віктор Медведчук, який твердо прихильний відновленню відносин з Росією і не приховує своєї близькості до Кремля. Про це йдеться в доповіді німецьких аналітичних центрів по Україні, опублікованому німецьким сайтом Länder-Analysen.

Політику партії, яка, згідно з опитуваннями, має підтримку 5,5-7% і, таким чином, має хороші шанси на осінніх парламентських виборах, визначає не Юрій Бойко, а олігарх і друг Путіна Віктор Медведчук, який як голова Політради «Опозиційної платформи — за життя» твердо прихильний відновленню відносин з Росією і не приховує своєї близькості до Кремля», — йдеться в доповіді.

Його автори також вважають, що потрапляння Олександра Вілкула в російський список санкцій після фактичного розколу «Опозиційного блоку», незважаючи на його проросійські погляди, «ймовірно, пов’язано з тим, що він не хотів приєднуватися до нового політичного проекту Медведчука».

Також, за версією видання, Євген Мураєв після того як «мабуть посварився з партійними лідерами« За життя »Віктором Медведчуком і Вадимом Рабиновичем», заснував в 2018 році власну партію «Наші».

Share