Небоженко: Сьогодні Медведчук виконує в Україні роль таємного віце-президента

Медведчук — «залізна рука» Путіна, поставлена в Україні впливати на мозок і рішення Порошенко. Сьогодні Медведчук виконує роль таємного віце-президента. Таку думку в коментарі «Вголос» висловив директор соціологічної служби «Український барометр», політолог Віктор Небоженко, коментуючи заяву британського парламентарія про можливий вплив Віктора Медведчука на президента Петра Порошенка.

Україною сьогодні, за словами Небоженка, реально керують троє людей. «Наївно думати, що Медведчук сам тут щось вирішує. Він — «залізна рука» Путіна, поставлена в Україні впливати на мозок і на рішення Порошенка. Тобто, політикою в Україні займається трійка — Порошенко, Медведчук і Путін», — підкреслив політолог.

У самому Вікторові Медведчуку, на думку Небоженка, нічого драматичного немає. «Але володіючи колосальними повноваженнями від Кремля, він, звичайно, дуже важливий для Порошенка. Сьогодні він виконує в Україні роль таємного віце-президента», — упевнений експерт.

Нагадаємо, спецпредставник України з питань гуманітарного характеру в Тристоронньої контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі Віктор Медведчук протягом ряду років вважається головним комунікатором між Україною і РФ. На сьогоднішній день він звільнив понад тисячу осіб з обох сторін, тільки на територію України вдалося повернути 481 людину, найвідоміша з них — Надія Савченко.

Share