Напад на Медведчука показав, що влада і націонал-радикали успішно співпрацюють

Напад воєнізованих організацій на будинок, в якому проживає Віктор Медведчук і його сім’я, після зустрічі делегації «Опозиційної платформи — За життя» з прем’єр-міністром РФ і керівником «Газпрому», як і істеричні заяви Порошенка, Авакова, Луценко і Гройсмана, свідчать про тому, що для нинішньої влади і націонал-радикалів немає загрози серйозніше, ніж кандидат на пост президента України Юрій Бойко і ідеологія політичної партії «Опозиційна платформа — За життя». Про це йдеться в заяві політсили.

«Зустріч делегації партії «Опозиційна платформа — За життя » у складі кандидата в президенти України Юрія Бойка і голови Політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і керівником «Газпрому» Олексієм Міллером, по суті, продемонструвала, що, коли на перше місце ставиться турбота про інтереси громадян України, а не про прибуток бізнесменів від влади, коли на передній план висуваються економічно обґрунтовані доводи, а не примітивна і обмежена рит Оріка розпалювання міжнаціонального конфлікту і русофобської істерії, діалог не тільки можливий, а й вкрай продуктивний», — йдеться в заяві.

У політсилі зазначили, що фактично делегація партії не на словах, а на ділі «показала ефективність своєї політичної доктрини, здатної забезпечити мир в країні, захист прав громадян і успішний економічний розвиток для всієї України, а не для окремих її громадян від діючої влади». «Очевидно, що і для існуючої влади, і для тих політичних сил, які мріють про зміну осіб на політичному олімпі України, але без зміни нинішньої державної ідеології, заснованої на демонстративному протистоянні з Росією, основна мета — це продовження бойових дій на Сході країни та поглиблення бідності українських громадян», — підкреслили в «Опозиційній платформі — За життя».

У партії звернули увагу на «істеричну заяву президента України Петра Порошенка», що послідувала після візиту делегації «Опозиційної платформи — За життя» в Москву, а також розіграний прем’єр-міністром Гройсманом, міністром внутрішніх справ Аваковим і генпрокурором Луценко міні-спектакль, «в результаті якого генеральний прокурор без юридичної освіти заявив про готовність відкрито і цинічно організувати політичне переслідування Юрія Бойка і Віктора Медведчука, не маючи для цього жодних правових підстав».

«Через кілька годин після засідання Кабміну, на якому сформувався цей тимчасовий тріумвірат, воєнізовані організації «Національний корпус» і «Національні дружини» пікетували будівлю Служби безпеки України з вимогою заарештувати голову Політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука. А ввечері цього ж дня воєнізовані організації напали на будинок, в якому проживає Віктор Медведчук і його сім’я. Близько сотні молодиків закидали прибудинкову територію димовими шашками і фаєрами, розбили камери зовнішнього спостереження, розмалювали паркан, який огороджує територію навколо будинку, образливими написами. За фактом відверто протиправних дій представників «Національного корпусу» і «Національних дружин» Віктор Медведчук звернувся до правоохоронних органів з вимогою притягнути винних до кримінальної відповідальності», — повідомили в політсилі.

У партії вважають, що влада і радикали об’єдналися проти «Опозиційної платформи — За життя» та її представників, «усвідомлюючи зовнішньополітичний і економічний успіх «Опозиційної платформи — За життя». «І сталося це за чотири дні до виборів президента України, що свідчить про те, що для нинішньої влади і націонал-радикалів немає загрози серйозніше, ніж кандидат на пост президента України Юрій Бойко і ідеологія політичної партії «Опозиційна платформа — За життя», — резюмували в партії.

Share