Медведчук для великої іспанської газети La Vanguardia: Вважаю, що Путін і РФ зацікавлені в нормальній, розвиненій і цивілізованій Україні

Незважаючи на те, що дружні відносини з російським президентом Володимиром Путіним принесли чимало проблем Віктору Медведчуку в Україні, він пишається цими відносинами і наскільки це можливо, в повній мірі використовує їх в інтересах України і українського народу. Про це голова Політради партії «Опозиційна платформа — За життя» розповів в інтерв’ю найбільшій іспанській газеті La Vanguardia.

«Політик відкрито визнає, що у нього «дружні відносини» з російським президентом Володимиром Путіним. Через це у Медведчука чимало проблем, остання з яких — кримінальну справу через представленого мирного плану для Донбасу», — написало провідне іспанське ЗМІ. «Я пишаюся цими відносинами, і, наскільки це можливо, я в повній мірі використовую їх в інтересах України і українського народу», — сказав іспанським журналістам Віктор Медведчук.

Опозиційний політик категорично заперечує, що Путін зацікавлений в слабкій Україні з внутрішнім конфліктом, адже країни мають 2230 кілометрів спільного кордону. «Чи потрібна Росії країна, де хаос, безладдя, де п’ять мільйонів нелегальної зброї, де люди можуть силою зігнути волю уряду, де загроза революції може привести до погромів? Хіба сусідові це подобається? Я ніколи не повірю в це», — сказав голова Політради «Опозиційної платформи — За життя».

За словами В.Медведчука, особиста думка Путіна він дізнається з перших рук, тому запевняє: «Росія і її президент зацікавлені в нормальній, розвиненою і цивілізованою Україні». «Путін поділяє мою думку: Росія і Україна — дві дружні і близькі народи, але два народи, а не один», — сказав політик, коментуючи неоднозначні заяви глави Кремля про те, що «росіяни й українці — це один народ», — йдеться в матеріалі La Vanguardia.

Share