Кашко: Влада може перешкодити проведенню виборів на окремих територіях

Олег Кашко, голова Черкаської обласної організації політичної партії «За життя», в ефірі NewsOne розповів про плани «Опозиційною платформи — За життя» на майбутніх президентських і парламентських виборах.

«Минулого тижня у нас був з’їзд. Ми одноголосно прийняли рішення висунути єдиним кандидатом Юрія Бойка. Процес об’єднання — про нього вже говорили неодноразово у всіх ЗМІ, по телебаченню — коли він уже закінчився, рейтинг відразу у нас пішов вгору. У нас попереду ще 4 місяці. Ми реально розуміємо, що ми десь в лідерах. У нас можливості дуже великі», — сказав Кашко.

«Відбулося об’єднання двох політичних сил. Тепер ми називаємося «Опозиційна платформа — За життя». У нас свій електорат, у них свій електорат, який разом сходиться, який дасть енергію в плані голосування. І крім цього я ставив питання на з’їзді, що у нас ще є такий пласт виборців — це понад 30%, які не ходять на вибори і нікому не вірять. З цими людьми треба працювати і переконувати», — зазначив керівник Черкаської обласної організації партії «За життя».

Також він вважає, що влада може не допустити вибори на певних територіях, ввівши військовий стан.

 

Share