Канада прийняла рішення виділити кошти на підтримку виборчої системи в Україні

Канада планує виділити кошти на організацію моніторингу за українськими виборами. Зокрема на покращення урядування в країні та досягнення гендерної рівності. Мова йде про суму розміром до 24 млн дол. Про це заявили в МЗС Канади, пише УП з посиланням на «Укрінформ».

«Канада — непохитний партнер України. Міністр закордонних справ Христя Фріланд та міністр міжнародного розвитку Марі-Клод Бібо оголосили про виділення Канадою до 24 мільйонів доларів на підтримку виборчої реформи, спостереження за виборами, гендерної рівності та інклюзивного урядування в Україні», — зазначили у міністерстві.

«Місії спостереження за виборами роблять важливий внесок до посилення демократичних інституцій. Канада допоможе Україні, відрядивши значну кількість канадських спостерігачів на підтримку як канадської двосторонньої моніторингової місії, так і — якщо її буде сформовано у 2019 році — спостережної місії ОБСЄ», — йдеться у заяві.

Підкреслюється, що підтримка Канади зосередиться на «збільшенні демократичної участі громадянського суспільства, підвищенні ролі жінок у демократичних процесах та боротьбі із поширенням дезінформації й стороннім втручанням».

Share