Знижка в 25%, про яку домовився Медведчук, допоможе українській промисловості стати конкурентоспроможною, — Скубченко

Візит Віктора Медведчука і Юрія Бойка має величезний потенціал. Таку думку висловив в ефірі телеканалу «112 Україна» громадський діяч Олександр Скубченко.

«Величезний потенціал. Медведчук уже показав», — констатував він. Скубченко підкреслив, що на тлі українських політиків, які тільки обіцяють, Медведчук продемонстрував на ділі, що може домовитися про зниження ціни на газ. «У нас кандидати в президенти практично всі обіцяють знизити ціну на газ. Як це вони будуть робити, вони не говорять. Тобто, виберіть мене, я потім знижуючи ціну на газ», — пояснює громадський діяч.

«Медведчук поїхав і домовився. Тобто, виборець, який хоче підтримати його, його політсилу, вони вже знають, що як мінімум, 25% він вже з Москви привіз. І все прекрасно розуміють, що дешевше газ, ніж може запропонувати прямий контракт з «Газпромом», його ніде не знайдеш», — упевнений глава ЖСУ.

На думку Скучбенко, зниження ціни на газ на 25%, про який домовився Віктор Медведчук, допоможе українській промисловості знову стати конкурентоспроможною на світових ринках. «Ось беремо перше — тарифи. Газ — це опалення і все інше. Ми зараз не конкурентоспроможні, бо газ для промисловості у нас теж дорогий. Ми купуємо, нам говорять, що ми модернізацію провели, споживаємо менше. Так, якщо у нас було 55 мільярдів споживання по країні, зараз стало 30 мільярдів, то це не тому, що ми енергомодернізіровалі країну, це тому що промисловості у нас стала», — аргументував свою позицію громадський діяч.

У свою чергу, професор, доктор політичних наук Валентин Якушик заявив в ефірі телеканалу Newsone, що Віктор Медведчук сьогодні фактично працює міністром закордонних справ України. «У нас гібридну державу багато в чому. У нас немає міністра закордонних справ, який здатний вести переговори з Росією. І Медведчук виконує цю функцію», — заявив Якушик.

Share