Дудкін дав різку відповідь Вілкулу: У Медведчука є свій власний кабінет, щоб написати список санкцій

У Віктора Медведчука є свій власний кабінет. Такими словами в ефірі каналу «112 Україна» політичний експерт Юрій Дудкін відповів на фразу народного депутата Олександра Вілкула, який заявив, що список санкцій РФ писали в кабінеті президента Порошенко в присутності Медведчука.

«По-перше, у пана Медведчука є свій кабінет і є свій офіс. Друге. Пан Медведчук є абсолютно самостійним політиком. Він не перебуває на службі ні у Адміністрації президента, ні на службі ні у одою з партій », — парирував експерт. «Тому пан Вілкул може говорити всякі дурниці. Я чудово розумію — залишається часу не так вже й багато», — сказав Дудкін, натякаючи, що наближається перший тур, після чого Вілкул втратить статус кандидата в президенти.

Юрій Дудкін нагадав, що народний депутат Вілкул голосував за закони, які загнали Україну в боргову кабалу перед Міжнародним валютним фондом. «Громадяни України прекрасно розуміють і оцінюють діяльність пана Вілкула. Будучи депутатом Верховної Ради України, він голосував, в тому числі, за ті закони, які були написані МВФ для України і які на десятки років вкинули цю країну і її громадян в колосальні борги», — резюмував експерт.

Також Дудкін сказав, що Москва оголосила санкції проти Олександра Вілкула та інших політиків, пов’язаних з Рінатом Ахметовим, бо вважає їх прозахідними політиками. «Вони голосували за закони громадянки США, в.о. міністра фінансів в уряді Яценюка (Наталі Енн Яресько, — Ред.), інспіровані Міжнародним валютним фондом. Ці закони вкинули Україну в колосальні борги. І такі пани, як Вілкул, вони постійно голосували за прийняття цих законів. Тому поки Москва не збирається виключати цих панів зі своїх санкційних списків, і вона навряд чи буде з ними розмовляти», — пояснив політичний експерт.

Share