В інтерв’ю впливовій іспанській газеті La Vanguardia Медведчук сказав, що, налагодивши відносини з РФ, Україна подолає бідність

Якщо економічна ситуація докорінно не покращиться, то Україні, яка за п’ять років правління проєвропейської влади перетворилася в найбіднішу країну Європи, загрожує соціальний вибух. Щоб його виключити, необхідно повністю змінити нинішню політику держави, орієнтовану виключно на Європейський Союз. Про це йдеться в інтерв’ю голови Політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука щоденної іспанській газеті La Vanguardia, яка входить до четвірки найбільш популярних ЗМІ в країні.

«За ці п’ять років після революції Україна стала найбіднішою країною в Європі, у нас найнижча середня заробітна плата на всьому континенті, навіть молдавани та албанці обігнали нас», — сказав політик і додав, що річний дохід рядового українця становить $2560, і це не виключає «соціального вибуху».
На думку політика, від результатів виборів в Україні залежить дуже багато, адже у громадян є відчуття величезної несправедливості. «Валовий внутрішній продукт впав на 38%, експорт — на 25%, а комунальні тарифи зросли на 1080%», — констатував політик. За останні два роки ціни на товари зросли більш ніж на 300%, і єдине рішення, яке дозволить виправити ситуацію, — повністю змінити нинішню політику, орієнтовану виключно на Європейський Союз, зазначив В. Медведчук.

«Нинішній напрямок, певне урядом відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС, викликає жаль: він руйнує національну економіку, ми знаходимося в процесі деіндустріалізації, десятки компаній закрилися», — сказав голова Політради «Опозиційної платформи — За життя» журналістам La Vanguardia.
Оскільки Росія як і раніше залишається головним торговельним партнером України, іншого шляху нормалізації відносин з пострадянським простором, крім як Євразійського економічного союзу, немає, упевнений опозиційний політик. «Українці зазнали подвійну невдачу. Ті, хто свідомо брав участь в революції євромайдан, тепер бачать, що влада почала ще більше зловживати, а економічна ситуація стала набагато гірше, ніж була в 2013 році», — звернув увагу Віктор Медведчук.

Share