Вілкул і Мураєв сьогодні працюють на перемогу ідеалів Майдану, — адвокат

Всі прихильники європейського вибору та Майдану повинні подякувати Євгену Мураєву і Олександру Вілкулу за те, що вони заважають силам реваншу, пише в своєму Facebook адвокат Сергій Войченко.

На думку Войченко, «є реальний ризик, що такий кандидат як Юрій Бойко може пройти до другого туру президентських виборів». Але Мураєв і Вілкул, зазначає адвокат, «розколюють» електорат Південного Сходу і відбирають голоси у Бойка. В цілому, вважає Войченко, вони разом «відкушують» у Бойка близько 4%.

«Значить, якби не Мураєв і Вілкул, у Бойка зараз було б більше 16% і в другому турі одним з кандидатів був би «єдиний кандидат від Південного Сходу»… А всі політики так званого Південного Сходу отримали б моральне право говорити, що мільйони українців не підтримують Майдан і вибір — курс на НАТО і ЄС. За що стояв Майдан? », — обурюється Войченко.

Тому Войченко стверджує, що завдяки Мураєву і Вілкулу реваншу не буде. Адвокат зазначає, що Мураєв і Вілкул сьогодні поводяться як політики Майдану. Про це свідчить і гасло Української повстанської армії «Слава Україні!» на з’їзді Вілкула, і теплі слова кандидата Ахметова про Евромайдане на презентації книги Соні Кошкіній.

«І самі вони поводяться як політики Майдану. З’їзд в Запоріжжі, де висували Вілкула, закінчився гаслом УПА і Євромайдану «Слава Україні! Героям слава!». Мураєв почав свою президентську кампанію з того, що в прямому ефірі зажадав від СБУ розібратися з такою фігурою як Медведчук », — аргументує він.

На думку Войченко, в результаті діяльності Мураєва і Вілкула на Південному Сході виросте підтримка НАТО і ЄС, тому що «вони разом будуть просувати ідеали Євромайдану на Південному Сході. В кінцевому підсумку, означає, що люди на Майдані стояли не дарма », — впевнений адвокат.

Тому, стверджує Войченко, Мураєв і Вілкул сьогодні відіграють позитивну роль для Майдану, тому що не дають Бойко пройти до другого туру.

«Вони не дають Бойко пройти до другого туру, а ще несуть ідеали Майдану виборцям Південного Сходу. Тому вже перший тур покаже, що на Південному Сході зміцніла підтримка ідей Майдану, зросла кількість прихильників євроінтеграції і НАТО. І треба справедливо визнати, що в цьому теж є заслуга таких політиків як Мураєв і Вілкул », — резюмував адвокат Сергій Войченко.

Share