Віктор Медведчук: Всупереч політиці ненависті, українці добре ставляться до росіян

На відміну від ура-патріотичних політиків, які представляють «партію війни» в українській владі, українці виявляють мудрість і зберігають дружні, добросусідські відносини з росіянами. Про це заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук, коментуючи останні дослідження українського КМІС і російського «Левада-центру», згідно з яким число українців, які добре ставляться до Росії і росіянам, неухильно зростає.

«Заборона російських соцмереж, фільмів і книг, складання чорних списків діячів культури, прийняття Верховною Радою дискримінаційного закону «Про освіту», спроби ввести в регіонах України мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту і в передвиборному націонал-ажіотажі проштовхнути в парламенті антиконституційний проект закону «про забезпечення функціонування української мови як державної», непродовження «Великого договору»- все це зіграло з «демократичною» владою злий жарт. Русофобська істерія, політика ненависті і нетерпимості, яка нав’язується еврореформаторами, привели до прямо протилежного результату», — зазначив опозиційний політик.

Посилаючись на останні дослідження Київського міжнародного інституту соціології (Україна) і «Левада-центру» (Росія), політик звернув увагу на неухильно зростаючу кількість українців, які добре ставляться до Росії.
«Так, з вересня 2018 року по лютий 2019 року кількість українців, які «в основному добре» і «дуже добре» ставляться до Росії, збільшилася з 48% до 57%. Про негативне ставлення заявила тільки чверть населення (27%), хоча ще півроку тому таких респондентів була майже третина (32%)», — процитував дані соціологів В.Медведчук.

Політик також зазначив, що на питання про ставлення до росіян 77% українців відповіли «дуже добре» або «добре».

«І це найкраще свідчення того, що всі спроби влади посварити наші народи зазнали фіаско. Історичні і родинні зв’язки, спільна культурна спадщина, духовні цінності українців і росіян виявилися сильнішими і важливіше політичних спекуляцій і мови ненависті. Народ в черговий раз довів, що він мудріший за політиків», — упевнений голова Політради «Опозиційною платформи — За життя».

На його думку, такі настрої в суспільстві ще раз підтверджують правильність позиції «Опозиційної платформи — За життя».

«Ми захищаємо і будемо захищати конституційні права жителів Південного Сходу України, мільйонів російськомовних громадян в різних регіонах країни, всіх, хто сьогодні став заручником національно стурбованих політиків у владі і радикально налаштованих ура-патріотичних політичних сил», — запевнив Віктор Медведчук.

Share