Вакаров: Головною «людиною миру» в Україні сьогодні є Медведчук

Політичний експерт Василь Вакаров в ефірі програми «Недільний вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі «Росія 1» заявив, що головною людиною по мирному врегулюванню ситуації на Сході України сьогодні є Віктор Медведчук.

«Я хочу сказати про головну подію, яка сталася на цьому тижні і за тиждень до виборів, — це, безумовно, зустріч в РФ на рівні прем’єр-міністра, керівника «Газпрому», кандидата в президенти Бойко і голови політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Медведчука. Чому це для мене, як для громадянина України, головна подія?.. Є багато позицій. Є програми кандидатів, є дуже багато інших аспектів — філософських, світоглядних. Але є таке просте питання, яке називається образ. Або образи. Образність. Тобто те, що ми бачимо, як ми відчуваємо… нерозбірливо .. Так ось, з точки зору способу, образності — мені особисто здалося, це моя думка, що головною людиною миру в Україні на сьогоднішній день є Медведчук», — сказав Вакаров.

При цьому він зазначив, що не знає, чи здатний Медведчук принести мир в Україну. «Я не зовсім впевнений, як він це зробить. Але я це побачив .. І коли йому задавали питання — різні — він щиро відповідав, що у нього вийшло і що не вийшло», — додав політичний експерт.

Нагадаємо, 22 березня делегація партії «Опозиційна платформа — За життя» на чолі з кандидатом на пост президента України Юрієм Бойком і головою Політради партії Віктором Медведчуком провели в Москві переговори по ряду економічних питань з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і главою правління російської корпорації «Газпром» Олексієм Міллером.

Share