Агентство «Франс Прес»: Візит Бойко і Медведчука в Москву був присвячений відновленню співпраці України і РФ

Переговори кандидата на пост президента України Юрія Бойка і голови Політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука в Москві з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і главою правління російської корпорації «Газпром» Олексієм Міллером були присвячені важливості відновлення співпраці України і Росії. Про це пише агентство «Франс Прес».

«П’ятничні переговори були присвячені важливості відновлення співпраці, в тому числі в газовій сфері, і пройшли за участю глави енергетичного гіганта« Газпром »Олексія Міллера і українського політика Віктора Медведчука, який стверджує, що президент Володимир Путін є хресним батьком однієї з його дочок», — повідомляє агентство.

Цей матеріал був передрукований на англійській мові в новинних розділах популярного порталу Yahoo, сайтом французького новинного каналу «Франс-24», провідним американським консервативним сайтом «Брейтбарт», новинами «Майкрософта», а також виданнями Гани, Індії, Пакистану, Канади та Люксембургу.

Як повідомлялося раніше, 22 березня кандидат на пост президента України Юрій Бойко і голова Політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук обговорили в Москві на зустрічі з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим відновлення торгово-економічного співробітництва між Росією та Україною.

Share